вівторок, 17 травня 2011 р.

Постільна білизна IKEA

Що ми знаємо про постільну білизну? Мені відомо те, що за радянських часів вона найчастіше була білого кольору. Також знаю, що інколи жінки шили собі постільну білизну з тканини в смужку, або маленькі квіточки. На цьому раніше розмаїття цього домашнього текстилю закінчувалось.

Сьогодні ж кольори, різновиди тканин та їх розміри можуть задовольнити найвибагливішого покупця. Ми пережили різні модні тренди, коли було важливо придбати шовкові комплекти, часто однокольорові, або усі купували комплекти постелі з пом'ятої (жатої) тканини.

Давайте глянемо на постіль, як на елемент інтер'єру Вашої спальні. В Європі сьогодні у традиціях доволі давно домашній тектиль для спальні не обмежується лише постільною білизною. Її кольори, відтінки і малюнок повинні гармонійно поєднуватись з килимом, шторами, декоративними подушками та ковдрами, покривалом тощо.

Погодьтесь що текстиль є прикрасою приміщення на рівні з картинами та вазами. Тож чому б нам не розглядати все це в комплексі і з мінімальними витратами доповнити інтер'єр спальні? Так чудово, наприклад, мати жовтогарячі мотиви в спальні, коли за вікном лютує зима. А на свято закоханих прокидатись в червоних сердечках. Весною засинати на квітковому полі з тюльпанів чи польових квітів. Чи просто спати на одноколірній яскраві чи пастельного кольору постелі…

Отже, постіль ІКЕА. Постільна білизна ІКЕА продається комплектами, в які входять наволочки на подушки та підодіяльники для ковдри, а простирадла потрібно вибирати і купувати окремо. Так в Європі продається багато варіантів постільної білизни. Вважається, по-перше, що простирадла швидше зношуються і доводиться докуповувати нові, а по-друге, це дає змогу купити окремо простирадла на резинках, на заміну прості прямокутні простирадла і так урізноманітнити сам комплект постелі.

Для створення постільної білизни ІКЕА використовуєчасто сатин- яскравий і довговічний матеріал, вз гладкою і шовковистою поверхнею, що нагадує шовк. Сатинова постіль, наприклад, JORUN FRÖ чи ANDREA SATIN, приємно на дотик, витримує численну кількість прання і ідеально підходить для повсякденного застосування. М'який блиск сатину несе в собі романтичні нотки. Подаруйте собі новий стильний сатиновий комплект - і Ви отримаєте справжнє задоволення від спання на такій постільній білизні.


ІКЕА допоможе Вам створити яскраву підліткову кімнату, затративши не так багато коштів на її облаштування. Текстиль, постіль та інші елементи декору створять веселий інтер'єр і гармонію.

Крім того, ІКЕА пропонує нам на вибір цілу серію текстилю починаючи з ковдри, та закінчуючи найдрібнішими елементами декору. Тож створити "свій затишок" у власній спальні до снаги кожному самостійно, без допомоги дизайнерів інтер’єру. Для вас все попрацювали найкращі дизайнери світу.


Немає коментарів:

Дописати коментар