середа, 13 березня 2013 р.

Скажи, який в тебе стіл і я скажу, хто ти.Свята - Різдво, Великдень, дні народження, новосілля, іменини чи 8 березня. У кожній сім’ї, родині їх прийнято святкувати по-своєму. Кожен дім має свої традиції і свої звички.

В моїй сім’ї з дитинства було прийнято збирати великі компанії – родичів, друзів, друзів друзів, їх маленьких чи дорослих дітей... На свята у нас завжди збирались величезні компанії, було шумно, весело, тепло і завжди всім вистарчало місця. Стіл у вітальні – розкладний і великий, 6 стільців завжди біля столу, решта – розкладні, зручно розміщувались в шафі і їх діставали, коли приходили гості.

Ось пару варіантів столів із стільцями від для великих компаній IKEA:

IKEA BJURSTA. За таким столом поміститься 6-10 найкращих друзів. Стіл – розсувний, має 2 додаткові додаткові секції, щоб зробити його довшим.
IKEA GRANAS. Стильний скляний стіл і 4 крісла оригінального дизайну – просто не може не подобатись, особливо при тому, що коштує комплект стіл + 4 стільці 3300 гривень

.

А як часто бувало, що святкування в суботу затягувалось до пізньої ночі, а найвитриваліші гості залишались наніч! І зранку, в неділю, з новими силами, свято продовжувалось на кухні спільним сніданком. Кухонним столом в нас був стіл-книжка, зазвичай з розкритою 1-ною стороною. Якщо зранку ми снідали з гостями, друга половинка теж розкривалась – і всім вистачало місця.

Ось подібний стіл від IKEA – серія NORDEN, розкладний стіл і 2 крісла

Ще одна ідея, яка мені дуже подобається і ідеально вписується в малесенькі кухні - кут з настінним розкладним столом IKEA NORBO і барними високими кріслами IKEA INGOLF. Так і хочеться тут сісти, випити каву і почитати газету.


Веселих і гарних Вам святкувань!


Немає коментарів:

Дописати коментар